3 Aralık 2021

All4U Games Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

ile nasiliptaledilir

All4U Games servis aboneleri servisi kullanmak istemediği süreçlerde abonelik iptali işlemi gerçekleştirmektedir. İptal gerçekleştiremeyen kullanıcılar All4U Games abonelik iptali, All4U abonelik iptali nasıl yapılır? soruları üzerinden yanıt aramaktadır. Bizler de bu işlemleri nasıl gerçekleştirebileceğinizi detaylı bir şekilde anlattık.

ALL4U ABONELİK İPTALİ NASIL YAPILIR? ALL4U ABONELİĞİ NASIL İPTAL EDİLİR?

All4U servisine abonelik başlatan Vodafone, Turkcell, Turk Telekom kullanıcıları, IPTAL all4ugames yazıp 3544’e kısa mesaj göndererek abonelik iptal işlemini gerçekleştirebilirler.

ALL4U GAMES NEDİR?

All4U Games abonelikli bir servis olup, abonelerine özel binlerce oyun oynama imkanı, uygulama ve sohbet imkanı sunan servistir. Aboneliğiniz iptal etmediğiniz sürece her ay 68 TL karşılığında otomatik olarak yenilenir. Aboneliği servis yenilenmeden önce iptal ederek, öteki ay ücretlendirmeyi önlemiş olursunuz. Kullanmak isterseniz hiç bir işlem yapmanıza gerek kalmaz.

All4u Games Ücret İadesi Yapıyor mu?

Diğer abonelik işlemlerinde olduğu gibi All4u games için de ücret iadesi yapılmamaktadır. Abonelikli servislerde iptal işlemi abonelik bir sonraki ay yenilenmesin diye yapılmaktadır. Abonelik gerçekleştirilen ekranda şifreyi girdiğiniz alanın üst kısmında bu bilgiler yer almaktadır.

Abonelikler web üzerinden gerçekleştirildiği gibi SMS olarak da yapılabilmektedir. SMS göndererek abonelik başlatmayı önlemek için operatörünüzle görüşme yaparak 4 haneli kısa numaralara hattınızı kapatabiliyorsunuz. Özel numaralara sms gönderimini kapatmanın eksi yönü ise aboneliğiniz varsa iptali için kısa numaralara mesaj gönderememenizdir.