15 Kasım 2021

Arasana Hesap Silme ve Üyelik İptali

ile nasiliptaledilir

Arasana üyelik iptali ve hesap silme işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız ve çözüm arıyorsanız doğru yerdesiniz. Arasana üyelik iptali nasıl yapılır? cevaplamadan önce ara sana hakkında kısa bilgi verelim.

Arasana Nedir?

Ara sana, Türkiye’nin dört bir yanından kullanıcıların katıldığı, sesli konuşma gerçekleştirebildiğin güvenilir sohbet platformudur. Telefon numaranız ile kayıt olduğunuz, numaranız görülmeden sohbet edebilirsiniz.

Arasana Ücretli Mi?

Arasana, kullanıcılarına deneme yapabilmeleri için ücretsiz dakika tanımlar ve uygulamayı deneyim kazanmanızı amaçlar. Deneme sonrasında ücretli olarak kredi yükleyip uzun uzun sohbetlere katılabilirsiniz.

Arasana Nasıl Çalışır?

Arasana uygulaması içerisinde kayıtlı üyelerin profil resimleri yer alır. Profil resmi üzerinde çevrimiçi olan üyelere arama gönderdiğiniz zaman 10 saniye gibi bir süre sonra sistem üzerinden telefonunuza çağrı yönlenir, 212 li numaradan gelen çağrıyı cevapladığınızda arama göndermiş olduğunuz kişiyle sesli olarak konuşmaya başlarsınız. Konuştuğunuz süre dahilinde hesabınızdaki bakiyeden düşüm gerçekleşmektedir.

Arasana Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Arasana hesap silme veya üyelik iptal etme işlemleri uygulama içerisinden gerçekleşmiyor. Arasana üyelik silme linki maalesef bulunmamakta. Arsana hesabını kapatmak için uygulamanın iletişim bölümüne giriş yaparak E-posta adresi, Telefon numarası girdikten sonra Mesajınız bölümüne üyelik iptali yapmak istediğinizi nedeniyle beraber belirterek iletebilirsiniz ya da destek(@)arasana.com adresine Arasana üyelik iptali için mail gönderirseniz, yetkililer tarafından üyeliğinizin iptali gerçekleştirilecektir.

E-posta adresi girerken üyelik oluşturduğunuz doğru e-mail adresini girmenizde fayda var. Mesajlar girmiş olduğunuz e-posta adresine iletilmektedir.