11 Ocak 2022

Astralzen Nedir? Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

ile nasiliptaledilir

Astrologlar tarafından sunulan Astralzen üyeliği hakkında kullanıcıların sıkça sordukları soruların cevabını yazımızın içinde paylaştık. Yoğun olarak günümüzün trend hizmetleri arasında yer alan doğum haritası yorumlatma hizmeti olan Astralzen nedir?, Astralzen aboneliği nasıl iptal edilir? sorularını yanıtlayarak başlayalım.

Astralzen Nedir?

Astralzen doğum haritası üzerinden kişi hakkında uzman astrologların yorumladığı bir servistir. Servisin sayfasına girdiğinizde cinsiyetiniz, doğum tarihinizi girmeniz isteniyor. Bu bilgileri girdikten sonra güneş, ay ve gezegenlerin konumunun insan haritasını belirlediği belirtiliyor. Devam diyerek ilerledikten sonra doğum saati, doğum yeri, ilişki durumu girildikten sonra burçlarınız hesaplandı seçeneğinin altında Güneş burcunuz, yükselen burcunuz, ay burcunuz ve doğrum haritasındaki yorumlarınız yer alıyor.

Yorumlarınızı okuduktan sonra devam ettiğinizde Doğum haritası okumanın falcılık olmadığı, Doğum haritası analizini ancak bu konuda bilgili ve deneyimli kişiler çıkarabilir ve yorumlayabilir bilgisi yer alıyor ve devam ederek ilerliyoruz. Son zamanda gündem olan konunuzu işaretlemeniz isteniyor. Kendinizi hangi elemente yakın hissettiğinizi soruyor. Karakterinizi yansıtan özelliklerinizi işaretlemeniz isteniyor. En iyi eşleştiğiniz burçlar soruluyor. Ardından tarafınıza bir kaç soru sorularak test devam ediyor. Son olarak da isim bilgisi girdiğinizde testiniz hazırlanıyor diyor ve mail adresinizi girmenizi istiyor. Mail adresinizi girdikten sonra yorumu alabilmek için 1 TL ödemeniz gerektiği bilgisi yer alıyor ve kart bilgisi isteniyor.

Not: 7 gün sonra deneme süren sona erecek ve aboneliğin otomatik olarak Aylık 24.00 TRY ücretle başlayacaktır. Aboneliğini istediğin zaman iptal edebilirsin.

Toplam 1TL ücretin altında bu bilgi yer almaktadır. 7 günlük deneme süresinden sonra abonelik iptal edilmediği taktirde abonelik yenileme gerçekleşecektir.

Astralzen Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Astralzen aboneliği abonelik yönetme sayfasına e-posta veya cep telefonuyla giriş yaparak yönetilmektedir. Abonelik yönetme sayfasına gidin giriş yapın ve abonelik iptalini bu sayfadan gerçekleştirin.

Ücret İadesi Alabilir Miyim?

Abonelikli servislerde kullanım gerçekleştirildiği için çoğunlukla ücret iadesi yapılmamaktadır. İletişim numarası yerine mail destek yöntemiyle yardım alınabilmektedir. Yazımızın devamında yer alan iletişim bilgisi ile bir destek talebi oluşturabilirsiniz.

Astralzen İletişim

Astralzen sitesinin iletişim yöntemi ticket ile çalışmaktadır. Destek sayfasına giderek bilgileri girin ve açıklayıcı bir dille talebinizi belirterek destek ekibine yönlendirin.