9 Kasım 2021

Astrolojim Club Nedir? Nasıl İptal Edilir?

ile nasiliptaledilir

Astrolojim Club Nedir?

Astrolojimclub, mobil uygulama üzerinden giriş yapılarak abonelik gerçekleştirebileceğiniz bilgi ve eğlence servisidir. Kullanıcılar aboneliklerinin devam ettiği süre boyunca Astrolojim Club servisi aracılığıyla burç, tarot, şanslı numara, ay takvimi, ruh eşi, şanslı sayı, el okuma faydalarından günlük ve haftalık içerik alma hakkına sahip olurlar. Ayrıca kullanıcı bilgileriyle beraber web tarayıcısı üzerinden giriş yapabilir.

Astrolojim Club Servis Aboneliği Nasıl Başlatılır?

Astrolojim Club Servis aboneliği, Vodafone Yanımda uygulamasında, Story alanında ikona tıklama sonrasında, karşınıza abonelik ekranı açılır ve tarafınıza 4 haneli bir kod(şifre) iletilir, ilgili ekrana bu 4 haneli kodu elle giriş yaparak, onaylıyorum dediğinizde aboneliğiniz başlar. Şifreyi girdiğiniz ekranda servisin ücretli olduğu bilgisi, ücret bilgisi, iptal edilmediği sürece her ay yenileneceği bilgisi yer almaktadır. Abonelik şifre ilgili ekrana girilmediği ve onaylanmadığı sürece başlamaz. Şifre SMS’inin tarafınıza gelmesi aboneliğiniz başladığı anlamına gelmez.

Astrolojim Club Servis Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Telefonunuzun mesajlar kısmına giriş yaparak IPTAL Astrolojimclub yazarak 3699’a SMS gönderdiğinizde aboneliğinizin iptali gerçekleşir ve tarafınıza aboneliğin iptal edildiğine dair bilgilendirme mesajı gelir. Astrolojim Club servisi Vodafone kullanıcıları için Aylık 48 TL, Türk Telekom kullanıcıları için aylık 40 TL’dir. Abonelik iptali gerçekleştirilmediği durumlarda abonelik her ay otomatik olarak yenilenir.

Astrolojim Club Ücret İadesi Yapıyor Mu?

Astrolojim Club Servisine abonelik başlatırken şifreyi girmiş olduğunuz ekranda ücret iadesi yapılmadığı bilgisi ve gelen SMS içerisinde de bu bilgi yer almaktadır. Astrolojim Club Servisi müşteri hizmetleri numarasını arayıp, abonelik hakkında, nasıl kullanabileceğiniz hakkında veya aboneliğinizin iptalinin gerçekleşip, gerçekleşmediği konusunda bilgi alabilirsiniz.

Astrolojim Club İletişim Numarası Nedir?

Astrolojimclub müşteri hizmetlerine 0850 333 36 99 numarasından ulaşabilirsiniz.