18 Mart 2022

Aylık 1 GB Astroloji Paketi Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

ile nasiliptaledilir

Vodafone Aylık 1 GB Astroloji paketi hakkında bilgi sahibi olmak ve abonelik iptalinin nasıl yapıldığını öğrenmek için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Günümüzde Astroloji yorumları hizmeti veren servisler popüler olarak kullanılmaya başlandı. Trend haline gelen Astroloji yorumları için ücretsiz yorumlar olduğu gibi ücretli servisler aracılığıyla da yorum alabiliyorsunuz. Vodafone Astroloji paketi servisi de Vodafone kullanıcıları tarafından kullanılabilen aylık abonelikli ve ücretli servistir.

Vodafone Aylık 1GB Astroloji Paketi Nedir?

Vodafone Astroloji Paketi, Burç yorumu, Günün tarot yorumu ve Olumlama içerikleri günlük olarak cebinize SMS olarak geleceği gibi, tarafınıza her yöne geçerli olan 1GB internet paketi tanımlaması gerçekleşir. İnternet paketi hediyesi haricinde günlük olarak telefonunuza bur yorumu, tarot yorumu ve olumlama içerikleri gelir. Yorumları seven kullanıcılar için kullanışlı bir servistir. Vodafone Astroloji paketi ücreti 21 TL’dir. Abonelikli servislerde iptal edilmeyen süreçte abonelikler yenilenme periyoduna göre sürekli yenilenir. Abonelik iptali gerçekleştirildikten sonra abonelik tekrar yenilenmez.

Vodafone Aylık 1 GB Astroloji Paketi Nasıl İptal Edilir?

Vodafone aylık 1 gb astroloji paketine sahip olmak isteyen kullanıcılar Astro yazıp 7000 kısa numarasına SMS gönderebileceği gibi, İptal Astro yazarak 7000’e kısa mesaj göndererek Aylık 1 gb astroloji paketi aboneliğini iptal edebilirsiniz.