5 Ocak 2022

Aylık 1 GB Haber Paketi Nasıl İptal Edilir?

ile nasiliptaledilir

Aylık 1 GB haber paketi, Vodafone operatörü tarafından kullanıcılarına sunulmuş haber paketi servisidir. Aylık 1GB Haber Paketi servisi abonelikli bir servistir. Bu servise abone olan kullanıcılar her yöne geçerli 1GB hediye paketi kazanırlar ve Her gün Dünya’dan ve Türkiye’den Son dakika ve Flaş haberleri sms olarak telefonuna alırlar.

Hediye 1 GB internet kazanmak için ve haber okumayı seven kullanıcılar açısından kullanışlı bir servistir. Biz bu yazımızda Aylık 1GB haber paketi servis iptali nasıl yapılır? konusundan bahsedeceğiz. Aylık 1 B

Aylık 1GB Haber Paketi Servisi Ücretli Mi?

Aylık 1GB Haber Paketi servisi abonelikli bir servis olmakla beraber, iptal işlemi yapılmadığında abonelik her ay yenilenir. Abonelik ücreti aylık vergiler dahil 20 TL olarak faturanıza yansır.

Aylık 1GB Haber Paketi Nasıl İptal Edilir?

Aylık 1GB paket iptalinizi yapmak için telefonunuzun mesajlar bölümüne gelip 7000 kısa numarasına IPTAL HABER yazıp göndermelisiniz. SMS yönlendirdikten sonra Haber Paketi aboneliğiniz iptal edilecektir ve sonraki aylarda yenilenmeyecektir. İptal işleminden sonra aboneliğinizin iptal edildiğine dair bilgilendirme mesajı alırsınız.

Servisten fayda almak için herhangi bir ek ayar yapmanıza gerek yoktur. Abonelik başladıktan sonra Hediye 1 gb internetiniz hattınıza tanımlanır ve günlük olarak Son dakika haberleri, sıcak gelişmeler tarafınıza SMS olarak yönlendirilir.

Ücret İadesi Yapılıyor Mu?

Abonelikli servislerde ücretlendirme peşin olup, abonelik başlangıcında ücretlendirme yapılmaktadır. Kullanmış olduğunuz dönemin ücret iadesi yapılmaz. İptal işleminden sonra takip eden aylarda ücretlendirme yapılmaz.