19 Kasım 2021

Azar Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

ile nasiliptaledilir

Azar hesap silme işlemi gerçekleştirmek isteyen ve bu işlemi nasıl yapılması gerektiği hakkında bilgi sahibi olmayan kullanıcılar iptal yöntemine kolay erişim sağlamak istiyor. Azar hesabı silme yöntemi ve nasıl yapılacağı yazımızın devamında yer almaktadır. Hesap silme bilgisinden önce azar nedir? sorunu yanıtlayarak kısa bir bilgi sahibi olalım.

Azar Nedir?

Odalar içerisinde yer alan kullanıcılarla karma olarak sesli görüntülü sohbet edebildiğiniz chat uygylamasıdır. Yoğun bir kullanıcı kitlesine sahip olması, daha fazla yeni yüz görmenize olanak sağlıyor. Azar görüntülü sohbet gibi bazı reklamlarda illaki denk gelmekteyiz. Popüler uygulamalar arasında yer almaktadır. Azar uygulamasından sıkıldınız ve hesabınızı kapatmak mı istiyorsunuz? o zaman yazımızı okumaya devam edin.

Azar Hesap Silme

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra yapmanız gereken işlemleri sırasıyla paylaşıyorum,

Arkadaşlar yazan bölüme giriş yapın.

Açılan sayafada Ayarlar bölümüne tıklayın.

Açılan ekranda Azar Hakkında butonuna tıklayın.

Ardından Hesabı Sil yazan butona tıklayın.

Daha sonrasında hesabı silmek istediğinize emin misiniz gibi bir soru yönelterek onay vermeniz isteniyor. Evet seçeneğini tıkladığınızda hesabınız kalıcı olarak silinmiş oluyor.

Hesabınızı silme işlemi sonrasında içeride bulunuyorsa değerli taş dahil olmak üzere mesajlar, arkadaş listesi tamamen sıfırlanmaktadır. Uygulamayı tekrar kullanmayı düşündüğünüzde maalesef sıfırdan başlamak durumundasınız. Hesabı silme işleminden sonra mesaj yedeğini alabileceğiniz gibi, Play store aboneliği bulunan kullanıcıların yenilenmemesi için aboneliklerini Play Store üzerinden iptal etmeleri gerekmektedir.