12 Ekim 2021

Beeplay Nedir? Nasıl İptal Edilir?

ile nasiliptaledilir

Beeplay Nedir?

Beeplay, özel olarak hazırlanmış birbirinden eğlenceli oyunlara, video koleksiyonuna, duvar kağıtlarına ve mobil cihazınız için faydalı uygulamalara erişebileceğiniz aylık abonelikli bir servistir. Beeplay içerikleri sürekli olarak yenilenmekte ve güncellenmektedir. Servise abonelik gerçekleştirdiğinizde anında hattınıza 1 GB hediye internet tanımlanmaktadır. Abonelik ücreti aylık 56 TL’dir ve iptal edilmediği sürece her ay yenilenir.

Beeplay Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Beeplay aboneliği iptali gerçekleştirmek için kısa mesaj göndermek gerekiyor. Telefonunuzun mesajlar kısmına gelerek İptal Beeplay yazıp 1240’a kısa mesaj göndererek Beeplay aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. Vodafone Beeplay aboneliğinizi iptal ettiğinizde abonelikte tarafınıza tanımlanan 1 GB hediye internet silinmez ve o ayın ücreti tarafınıza yansır. Aboneliğiniz tamamen sonlanana kadar kalan kullanım hakkınızı kullanabilirsiniz. Kısa mesaj yönlendirmesinden sonra aboneliğinizin iptal edildiğine dair bilgilendirme mesajı alacaksınız.

Beeplay Ücret İadesi Yapıyor Mu?

Beeplay aboneliğinizi iptal etmiş olsanız bile sizlere kullanım hakkı tanımlaması ve 1GB internet paketi yüklemesi nedeniyle ücret iadesi yapılacağını düşünmüyorum, ama yine de müşteri hizmetleri numarasını arayarak bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Vodafone operatörünüzü arayarak da aboneliğiniz hakkında bilgi alabilirsiniz.