14 Aralık 2021

BluTV Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

ile nasiliptaledilir

BluTv, Mobil ve Web üzerinden kullanıcılara dijital yayın platformu özelliği aracılığıyla binlerce film, dizi, belgesel vb. içerikleri kullanıcılarıyla buluşturur. BluTv iptal işlemini nasıl yapabileceği hakkında bazı kullanıcılar bilgi araştırmaktadır. Blu Tv üyelik iptali gerçekleştirmenin birden fazla yolu bulunmaktadır. Size en uygun yöntemi tercih ederek üyelik iptali işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

BluTV abonelikleri aylık ve 12 aylık olarak ikiye ayrılır. Kullanıcılar abonelik iptali gerçekleştirdiklerinde kullanamadıkları sürenin ücret iadesini alamazlar. Üyelik iptali yasal hakkınız olduğu için üyeliğinizi iptal edebilir ama ücret iadesi talep edemezsiniz.

Mobil ödeme yoluyla abonelik başlatan kişilerin iptal yöntemi,

Uygulama içerisinde abonelik başlatan kişilerin iptal yöntemi,

Müşteri hizmetlerine bağlanarak iptal yöntemi şeklinde 3 başlık altında toplayabiliriz. Başlıkların açıklamalarını aşağıda ayrıntılı olarak görüntüleyebilirsiniz.

Müşteri Hizmetlerine Bağlanarak Blu TV Üyelik İptali

BluTv müşteri hizmetleri numarası olan 0 850 210 52 58 numaralı telefonu arayıp, müşteri temsilcisine üyeliğinizi iptal etmek istediğinizi belirtebilirsiniz. İşlemlerinizi çağrı merkezi aracılığıyla kolaylıkla halledebilirsiniz. Bu yöntem size uygun değilse diğer üyelik silme yöntemlerini de yazımızın devamında görüntüleyebilirsiniz.

BlueTV Hesabım Üzerinden Üyelik İptali

BluTV üyeliğinizi hesabınız üzerinden de iptal edebilirsiniz.

Hesabım bölümüne giriş yapın.

Ödeme bilgilerim butonuna tıklayın.

İptal Et seçeneğini kullanarak hesabınızı iptal etme işlemini tamamlayın.

Üst kısımdaki işlemi gerçekleştirdiğinizde hesabınızın iptali gerçekleşmiş olacaktır.

BluTv Uygulama İçi Satın Alımda Üyelik İptali

Uygulama içinden üyelik alan kullanıcılar BluTV aboneliğini aşağıdaki adımları takip ederek iptal edebilirler.

BluTv uygulamasını indirip hesabınıza giriş yapın.

Sayfanın altında yer alan Sayfa kimliğini göster linkine tıklayın.

Sonrasında sırasıyla Abonelikler, BluTV, İptal Et butonlarına tıklayarak işleminizi tamamlayın. En kısa sürede aboneliğinizin iptali gerçekleştirilmiş olacaktır.

Vodafone BluTV Üyelik İptali

Vodafone operatörü kullanıcıları BluTV üyeliğini iptal etmek için kısa mesaj olarak IPTAL (PAKET ADI) yazıp 8800’a SMS göndermesi gerekmektedir. Üyelik gerçekleştirmiş olduğunun paket adını doğru girmeyi unutmayın. İptal işleminin ardından tarafınıza aboneliğinizin iptal edildiğine dair bilgilendirme SMS’i gelecektir.

Turkcell BluTv Üyelik İptali

Turkcell operatör kullanıcıları BluTV üyeliğini iptal edebilmek için kısa mesaj olarak Bluetv IPTAL yazıp 3455’e kısa mesaj göndermesi gerekmektedir. SMS gönderim işleminin ardından üyeliğinizin iptal edildiğine dair tarafınıza bilgilendirme mesajı gelecektir.

Turk Telekom BluTV Üyelik İptali

Turk Telekom faturalı hat sahipleri BluTv üyeliklerini iptal etmek için sırasıyla Hesabım-Ödeme Bilgilerim-İptal Et linklerini tıklayarak üyelik iptalini gerçekleştirebilir.