4 Kasım 2021

Busuu Abonelik İptali ve Hesap Silme

ile nasiliptaledilir

Busuu kullanıcırı arasında Busuu hesap silme ve üyelik iptali gerçekleştirmek isteyen kişiler nasıl iptal edildiği hakkında bilgi aramaktadır. Yazımızın devamını okuyarak busuu hakkında bilgi sahibi olabilir ve busuu hesap silme işlemini nasıl yapabileceğiniz hakkında ayrıntılı bilgiyi görebilirsiniz. Öncelikle Busuu‘yu kısaca tanıyalım.

Busuu Nedir?

Busuu 2008 yılında kurulan, İngilizce, Türkçe, Arapça, İspanyolca, Almanca, İtalyanca, Fransızca, Lehçe, Rusça, Brezilya, Portekizce dil dersleri alarak yabancı dil öğrenebileceğiniz dijital platformdur. Online ders alarak internet üzerinden yabancı dil öğrenmeniz mümkün! Busuu hakkında genel bilgiye sahip olduk, şimdi Busuu abonelik iptali ve Busuu üyelik iptali hakkında bilgileri paylaşalım.

Busuu Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

Busuu üyelik iptali ve abonelik iptali için aşağıdaki adımları takip ederek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Site üzerinden abonelik (üyelik) gerçekleştiren kullanıcılar id ve şifresiyle oturum açtıktan sonra, Ayarlar ardından Abonelik bölümüne geçer ve Aboneliğimi iptal et diyerek üyeliğini sonlandırabilir.

Google Play Store üzerinden abone olan kullanıcılar Android hesaplarından bu işlemi gerçekleştirmesi gerekir. Vermiş olduğumuz bağlantı bu işlemi nasıl yapacağınız konusunda sizlere ayrıntılı bilgi vermektedir.https://support.google.com/googleplay/answer/7018481

iOS App Store’dan abonelik gerçekleştirdiyseniz aboneliğinizi iTunes hesabınız aracılığıyla iptal etmeniz gerekir. Bunu nasıl yapacağınız ayrıntılı olarak linkte yer almaktadır.https://support.apple.com/en-gb/HT202039

Yaşadığınız sorun farklı bir sorun ise ve aklınıza takılan farklı sorular için [email protected] adresine e-posta göndererek, sorularınızın yanıtını alabilirsiniz.

Buusu premium ücreti olan bir platformdur. Premium için aylık 1 dil için Busuu fiyatı 5.83 Euro iken, 12 dil içeren Premium Plus aylık ücreti 6.66 Euro olup yıllık olarak ödeme yapılmaktadır.