13 Ekim 2021

Dijital Land Nedir? Nasıl İptal Edilir?

ile nasiliptaledilir

Dijital Land Nedir?

Dijital land, Vodafone, Turkcell, Turk Telekom abonelerine özel haklar sunan Dijital bir servistir. Dijitalland servisi ücreti aylık 68 TL olup, iptal edilmediği her ay sürekli olarak yenilenir. Mobil internet aracılığıyla kullanıcılar servisten yararlanabilirler.

Dijital Land Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Dijital land aboneliğini iptal etmek için, telefonunuzun kısa mesajlar bölümüne gelip, İptal Dijitalland2 yazıp 3544’e SMS yönlendirdiğinizde aboneliğiniz iptal edilecektir. Aboneliğin iptal edildiğine dair bilgilendirme mesajı telefonunuza iletilecektir. Dilerseniz hak edişiniz sonlanana kadar servisten faydalanmaya da devam edebilirsiniz.

Dijital Land İletişim

Dijital land servisi müşteri hizmetleri numarası internet adresinde 0850 545 42 22 olarak yer almaktadır. Müşteri hizmetleri numarasını aradığınızda, müşteri temsilcisine şikayetinizi aktarabilirsiniz.

Dijital Land Ücret İadesi Yapıyor Mu?

Bu tür abonelikli servislerde ücret iadesi yapılmamaktadır. Abonelik iptali gerçekleştirdiğinizde bu işlem tekrar ücretlendirilmemeniz ve aboneliğinizin sonlanması içindir.

Özel Numaralara SMS Atamıyorum!

4 haneli özel numaralara sms kullanımını kısıtladıysanız, ilgili aboneliği kullanmış olduğunuz operatörün müşteri hizmetlerini arayarak iptal edebilirsiniz. Arama yaptığınızda yaşamış olduğunuz sorunu anlatmanız işleminizi hızlı tamamlamanızı sağlayacaktır.