13 Aralık 2021

Farmasi Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

ile nasiliptaledilir

Farmasi, Online olarak kozmetik ürünler alabileceğiniz bir online platformdur. Ayrıca bu platformda satın alımlarda tasarruf edebiliyor, başvuru gerçekleştirerek satmış olduğunuz ürün miktarına göre ek gelir elde edebiliyor, ekip oluşturarak daha fazla gelir elde edebiliyorsunuz. Bu tür bayan kozmetik ürünü satan tanıdıklarınız illaki olmuştur. Farmasi üyeliği iptal etmek istiyorum diyorsanız yazımızın cevabında sorunuza yanıt bulacaktınız.

Farmasi Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Farmasi üyelik iptal etme ve Farmasi üyelik silme işlemlerini gerçekleştirmeniz için üç farklı yol bulunmaktadır. Bu üç yöntem içerisinden size en kolay gelen yöntemi tercih ederek Farmasi üyelik iptal etme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İlk olarak 2 ay sipariş vermediğiniz süreçte sistem tarafından hesabınız otomatik olarak askıya alınmaktadır. Üyeliğinizi dilediğiniz zaman askıdan kaldırabilir ve aktif duruma geçirebilirsiniz.

İkinci olarak ilk sipariş süresinden sonra 5 ay boyunca yeni bir sipariş vermediğiniz durumda hesabınız otomatik olarak askıya alınır.

Son olarak hesabınızı kendiniz iptal etmek istediğiniz durumda iletişim dormu kısmına giriş yapmalısınız. İletişim formu açıldıktan sonra ilgili alanları doldurarak, hesap kapatma isteğinizi belirttikten sonra gerekli incelemeler yapılır ve hesap kapatma işlemi gerçekleştirilir.

Farmasi’den Nasıl Para Kazanabilirim?

Üyeliğiniz üzerinden size belirtilen kota doğrultusunda çevrenize ürün satışı yaparak Farmasi üzerinden para kazanabilirsiniz. İçeride farklı ünvanlar bulunmaktadır. Ünvanınıza göre satış yapmış olduğunuz ürünlerden %6 ve %22 oranı üzerinden kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Link üzerinden kazanç oranlarını ayrıca inceleyebilirsiniz.