19 Ocak 2022

Fundome Nedir? Nasıl İptal Edilir?

ile nasiliptaledilir

Fundome Nedir?

Fundome, Vodafone kullanıcılarının abone olup, video izleyebildikleri, oyun, duvar kağıdı ve emoji indirebildikleri aylık abonelikli bir servistir. Fundome aboneleri, aboneleri devam ettiği sürece serviste olan içeriklere sınırsız olarak erişebilmektedir.

Fundome Ücretli Mi?

Fundome, özel bir servis olup abonelikli servisler kategorisinde yer almaktadır. Fundome abonelik ücreti aylık 66 TL’dir. Abonelik iptal edilmediği sürece aylık olarak yenilenmektedir.

Fundome Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Fundome aboneliği başlatan Vodafone kullanıcıları, Telefonun mesaj bölümüne girerek iptal fundome yazıp 1240’a kısa mesaj göndererek aboneliği iptal edebilirler. Mesaj gönderildikten sonra tarafınıza aboneliğin iptal edildiğine dair bilgilendirme mesajı gelecektir. Aboneliğinizi iptal ettikten sonra abonelik tamamen sonlanana kadar bir kullanım süreniz bulunur. Dilerseniz abonelik tamamen sonlanıncaya kadar kalan kullanım hakkınızı değerlendirebilirsiniz.

Fundome Ücret İadesi Yapıyor Mu?

Abonelikli servislerde üyelik başlatılırken ekranda iade yapılmayacağı bilgisi yer almaktadır. Abonelik iptali, diğer aylarda yenilenmemesi için gerçekleştirilmektedir. Aboneliğin gerçekleştiği ay için ücret iadesi yapılmamaktadır. Dilerseniz müşteri hizmetlerine mail atarak veya iletişim numarasından arayıp ücret iadesi talebinde bulunabilirsiniz.