1 Kasım 2021

Gameland Servisi Nasıl İptal Edilir?

ile nasiliptaledilir

Gameland servisi aboneliği gerçekleştiren Vodafone, Turkcell, Türk Telekom kullanıcıları Gameland iptal hakkında ayrıntılı bilgi aramaktadır. Bizler de Gameland servisine abone olmuş kullanıcıların aboneliklerini nasıl iptal edebileceği hakkında bilgi paylaşacağız. Gameland servisi hakkında kısa bir bilginin ardından nasıl iptal edileceği hakkında bilgi alabilirsiniz.

Gameland Nedir?

Gameland, Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom operatörü kullanan kullanıcılara özel oyunlar oynamanıza imkan sunan abonelikli bir servistir. Abonelik gerçekleştiren kullanıcılar platform içerisinde yer alan oyunları oynayabileceği gibi, platform içerisinde yer alan videolar, Uygulamalar ve Meteorolojik bilgilerden yararlanabilirler. Abonelikli servislerde aylık ücret yer alır ve iptal edilmediği sürece her ay yenilenir.

Gameland iptal etme

Gameland aboneliğini iptal etmek isteyen Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom kullanıcıları telefonun kısa mesaj bölümüne Iptal gameland_2 yazıp 3544’e gönderebilir. SMS yönlendirdikten sonra Gameland iptal işleminiz gerçekleşmiş olur ve tarafınıza bilgilendirme mesajı gelir. Abonelik ücreti aylık 68 TL’dir ve tekrar belirtmek isterim ki iptal edilmediği sürece her ay yenilenir.

Gameland Müşteri Hizmetleri Numarası

Gameland aboneliğinizin iptalini gerçekleştirdikten sonra dilerseniz 08505454222 numarasını arayıp abonelik hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcisine aboneliğinizin iptalinin gerçekleştiği veya gerçekleşmediği hakkında bilgi alarak doğrulama yapabilirsiniz.

Gameland Ücret İadesi

Gameland servisi abonelik ekranında şifreyi girip, onay verdiğiniz ekranda abonelik iptali durumunda ücret iadesi yapılmayacağı bilgisi yer aldığı için genelde iade yapmıyorlar. İsterseniz arama yaptığında o konu hakkında da sorular yönlendirebilirsiniz.