22 Aralık 2021

Getir Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

ile nasiliptaledilir

Getir, uygulamasını indirerek online ödeme yapabildiğiniz, temas olmadan ürünlerinizi kapınızdan alabileceğiniz, binlerce ürün arasından sipariş vererek dakikalar içerisinde teslim alabileceğiniz alışveriş platformudur. Getir uygulamasını yükleyen kullanıcılar kayıt oluşturarak Getir, Getir yemek, Getir büyük, Getir su uygulamalarından yararlanarak sipariş verebilir. Getir uygulamasından sipariş verebileceğiniz başlıca kategoriler Su-içecek, meyve-sebze, fırın, temel gıda, atıştırmalık, dondurma, süt ürünleri, yiyecek, fit-form, kişisel bakım, ev bakım, ev-yaşam, teknoloji, evcil hayvan, bebek, cinsel sağlık ürünleridir. Bu başlıklar altında binlerce ürün getir uygulamasında sizleri bekliyor.

Getir ile ayrıca sipariş verirken tarafınıza tanımlanan anlık indirim kartlarından faydalanabilir ve sipariş verebilirsiniz. Bazı ürünlerde 2 alana 1 bedava veya % oranında indirim yapılmaktadır. Kullanımı kolay olan ve günümüzde yoğun olarak kullanılan Getir hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Getir uygulamasını kullanmaktan vazgeçtiniz ve Getir hesap silme işleminin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Yazımızın devamında Getir iletişim bilgileri ve Getir üyelik iptali hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Getir İletişim Bilgileri

Getir hizmeti için adres bilgisi, telefon numarası ve e-posta bilgisi aşağıdaki gibidir.

Adres: Etiler Mah. Tanburi Ali Efendi Sok. Maya Residences Sit. T Blok No:13/334 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye 34337

E-Posta: [email protected]

Müşteri hizmetleri: 0850 532 50 50

Getir Hesap Silme

Getir hesap silme işleminizi gerçekleştirebilmenin iki yolu bulunmaktadır. Bunlardan birincisi mail yoluyla Getir üyelik iptali talebi oluşturarak göndermek, diğer yolu ise iletişim numarası üzerinden aradıktan sonra talebinizi iletmek olacaktır.

Getir web sayfası veya uygulaması üzerinden sayfanın alt kısmında İletişim bölümü yer alıyor linke tıkladığınızda istenilen bilgileri doldurarak İptal talebi mesajınızı oluşturduktan sonra Gönder diyerek işleminizi tamamlayabilirsiniz ya da [email protected] adresine direk kendinizde mail gönderebilirsiniz. Yapılan incelemelerden sonra tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Nasıl iptal edilir sitemiz kullanıcı dostu olmakla beraber ziyaretçilerine en doğru bilgi rehberi olmayı hedefler.