İletişim

Kullanıcılar aklına takılan soruların bazılarını internet üzerinde araştırma yaparak çözümlemeyi hedeflerler. Teknolojinin günümüzde iyice gelişmesi ve kullanımının yaygınlaşması sonrası neredeyse internette her bilgi yer alıyor. Bizler de abonelik iptali, hesap silme, randevu iptali, üyelik iptali gibi konularda kullanıcıları bilgilendirici yazılar paylaşmaktayız.

Bir sitede araştırma yaptıktan sonra kullanıcının aklında farklı bir soru işareti yer aldığında iletişim yolu aramaktadır. Nasıl iptal edilir sitesi olarak bize ulaşmak isteyen kullanıcılar mail yoluyla bize ulaşabilir. Mail adresimiz aşağıda yer almaktadır.

İptal etme işlemlerini nasıl yapabileceğiniz hakkında her geçen gün yeni içerikler eklemekte ve daha fazla kullanıcıya yardım etmeyi hedeflemekteyiz. İçin şişkin ama bilgi almayan yazılar yazmak yerine, kullanıcıyı direk hedefe götüren içerikler eklemekteyiz. Faydasını gördüğünüz içeriğimizi Sosyal Medya aracılığıyla paylaşarak daha fazla kişinin faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

Nasıl İptal edilir web sitemizde okumuş olduğunuz yazının altına yorum yaparak bilgi alabiliyorsunuz. Ayrıca sormak istediğiniz, aklınıza takılan sorular ve yardım için bizlere mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Mail: Nasiliptaledilir(@)gmail.com