11 Kasım 2021

İmvu Hesap Silme

ile nasiliptaledilir

İmvu topluluğundan sıkılan ve İmvu hesap silme işleminin nasıl yapıldığı hakkında bilgi sahibi olmayan bir çok kullanıcı imvu hesap kapatma yollarını aramakta. Bizler de kullanıcılara yardımcı olmak ve doğru bilgiyi aktarmak için imvu hesabı kapatma yollarını ayrıntılı olarak aşağıda belirtmiş bulunmaktayız. Öncelikle İmvu hakkında sizlere bilgi verelim.

İmvu Nedir?

İmvu, milyonlarca farklı Ülke’den insanların bir araya gelerek, Avatar içerisinde hareket edebildikleri insan topluluğudur. 3D Sohbet olarak da geçen İmvu uygulaması içerisinde kıyafet tasarımı, avatar giydirme, dans, müzik, kına gecesi ve düğün aktiviteleri, Evlilik paketi ile dünya evine girebildikleri sanal ortamdır.

İmvu, ilk açıldığında engelli kişilerin sanal ortamda hayallerini gerçek yapabilmeleri amacıyla açılmıştır. Daha sonrasında normal kullanıcıların uygulamaya katılmasıyla Avatar giydirerek moda – tasarım yaptıkları, Kıyafet tasarımı, oda tasarımı gerçekleştirdikleri bir sohbet uygulaması halini almıştır.

İmvu Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

İmvu hesabını kapatmak için gerekli bütün bilgiler, İmvu hesap silme linki dahil olmak üzere aşağıdaki gibidir.

İmvu hesap silme linki‘ni tıklayıp açınız.

İmvu hesap silme işlemini gerçekleştirmeden önce silmek istediğiniz avatar’ın açık olmasına dikkat edin.

Hesap silme işlemini tamamlamak için şifrenizi girmenizi isteyecek, doğru şifre girişi gerçekleştirdikten sonra Devam et dediğinizde hesabınızı başarıyla sildiniz bildirimini göreceksiniz.

İmvu uygulamasını Masaüstünden silmek cache bilgilerini bilgisayarınızdan kaldırmaz. Denetim Masası, Program ekle kaldır bölümünden kaldırabilirsiniz.

Uygulamaya giriş yapmadan İmvu hesabınızı silmek istediğiniz durumlarda mail yoluyla da hesabınızı pasif duruma geçirebilirsiniz.

Hesabınızı oluşturduğunuz mail üzerinden [email protected] adresine hesabınızı silmek için mail gönderebilirsiniz. Göndereceğiniz mail içerisinde hesabınızı silmek istediğinizi ve nedenini belirterek hesabınızı silmek için talep gönderebilirsiniz. Bu şekilde imvu hesap dondurma veya imvu hesap silme işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Ayrıca belirtmekte fayda olduğunu düşündüğüm VİP üyeler için canlı destek bulunuyor. Vip üyeliği olam imvu kullanıcıları canlı destek bölümünden müşteri temsilcisiyle görüşme yaparak işlemlerini hızlı bir şekilde halledebilirler. Mail yoluyla 24 saat 72 saat arasında yanıt alırken, canlı destek bölümünde 5 dakikada işlemlerinizi halledebilirsiniz.

İmvu Üyeliğimi Sildiğimde Neler Kaybederim?

İmvu hesabınızı dondurduğunuzda Avatar ve envarterinizin aktif edilmesi durumunda ürünlerinizin geriye gelme durumu söz konusudur. Fakat hesap silme işlemi yapan kullanıcıların hesapları ve avatarları kalıcı olarak silinmektedir.

Vip üyeliği olan kullanıcılar hesabını sildiklerinde kalan sürelerinin ücreti iade edilmez.

Kullanıcının hesabında bulunan krediler kalıcı olarak silinir.

Creator durumunda olan bir kullanıcı hesabını sildiğinde mağazadan ürünleri silinir.

Not= Geriye döne ihtimali bulunan kullanıcılar hesap silme işlemi yerine hesap dondurma işlemini yaparak kaybı önleyebilir.