5 Kasım 2021

Kariyer Net Hesap Silme

ile nasiliptaledilir

Kariyer net hesap silme işlemini nasıl yapabileceğiniz hakkında ayrıntılı bilgi yazımızın devamında yer almaktadır. Kariyer net üyelik silme işlemi gerçekleştirmek için rehberimizi takip ederek kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Kariyer Net Nedir?

Kariyer net 1999 senesi itibariyle işverenlere iş yayımlama ve işçi bulma fırsatı sunan, iş arayanların iş ilanı yayınlayarak işverenlerin kendisine ulaşması imkanı sunan devasa bir platformdur. Cv doldurarak aradığınız şehir, pozisyon gibi kırılımları seçtikten sonra kendinizi uygun iş pozisyonlarını ilgili ekranda görüntüleyebilirsiniz. Bu hizmetlerden faydalanmak için kariyet net üyelik hesabı oluşturmanız gerekiyor. Aradığınız işi buldunuz ve profilinizin silinmesini mi istiyorsunuz? yazımızın devamında kariyer hesap silme hakkında ayrıntılı bilgi rehberini takip ederek üyeliğinizi silme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Kariyer Net Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Özgeçmişinizi gizleyebileceğiniz gibi, eski hesabınızı iptal ederek tamamen profilinizin silinmesini de sağlayabilirsiniz. Tercih, karar size kalıyor. Kariyer.net hesap silme için aşağıdaki işlemleri uygulayabilirsiniz.

İlk olarak Kariyer.net hesabınıza giriş yapın.

Kariyer.net hesap silme linki üzerinden devam edin.

Karşınıza çıkacak olan Hesap silme onay ekranında Evet Silmek İstiyorum seçeneğini tıklayın. Üyeliğiniz silindikten sonra neler yapıp yapamayacağınızı merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Hesabınızı silmekten vazgeçtiyseniz, Silmekten vazgeçtim, geri dön butonuna tıklayabilirsiniz.

Hesabınızı silmeye kararlıysanız ekranda size uygun bir nedeni tercih ederek Hesabımı Sil diyerek hesabınızı kalıcı olarak silebilirsiniz.

Hesabınızı sildiğinizde aşağıda yer alan bilgileriniz tamamen silinecektir ve artık ulaşılmaz duruma gelecektir.

Kayıtlı iş habercileri silindiği için artık e-posta ile bu bildirimleri alamayacaksınız.

E-eğitim satın aldıysanız artık giriş yapamayacaksınız.

Daha önce başvuru gerçekleştirmiş olduğunuz firmalara hesap silindiği için özgeçmişi geri çektiğinize dair bildirim gidecektir.

Daha önce başvuru yaptığınız firmalar arasında geç değerlendirme yapan firmalar tarafından dönüş alabilirsiniz.

Başvuru gerçekleştirdiğiniz firmalardan mesaj kutunuza gönderilen mesajları görüntüleyemezsiniz.