23 Kasım 2021

Kazandıran Sorular Nedir? Nasıl İptal Edilir?

ile nasiliptaledilir

Vodafone Kazandıran Sorular servis aboneliği iptali gerçekleştirmek isteyen kullanıcılar arasındaysanız, yazımızı okuyarak Kazandıran Sorular aboneliğini iptal edebilirsiniz. Kazandıran Sorular Servisini kullanmak istemiyorsanız aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. Kazandıran Sorular Bilgi yarışması hakkında kısa bir bilgi paylaştıktan sonra İptal yöntemini paylaşalım.

Kazandıran Sorular Bilgi Yarışması Nedir?

Vodafone Kazandıran Sorular aboneliği başlatan kullanıcılara abonelik başlangıcında 1 hafta kullanabilecekleri 1GB hediye internet paketi tanımlanır. Türk Telekom Kazandıran Sorular aboneleri için de aynı durum geçerlidir. Kazandıran Sorular aboneliği olan kullanıcılar telefon numarası ve şifresiyle portale giriş yaparak, günlük soruları çözerek 2 GB hediye internet paketi daha kazanabilir. Her 1500 puan 1GB hediye internet paketi anlamına gelir. Aboneliğiniz aktif olduğu sürece dilediğiniz zaman internet paketi lazım olduğunda talep ederek hattınıza tanımlayabilirsiniz.

Kazandıran Sorular Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Kazandıran Sorular Servisi abonelikli bir servis olup iptal edilmediği sürece her ay yenilenir. Kazandıran sorular servisi aylık 28 TL’dir. Faturalıysanız faturanıza yansır, bakiye kullanıyorsanız bakiyenizden ücret düşer. Vodafone ve Türk telekom Kazandıran Sorular Servis Aboneliğini iptal etmek için Iptal Kazandıran Soru yazıp 2300‘a kısa mesaj gönderebilirsiniz. SMS yönlendirme işleminden sonra iptal bildirimi tarafınıza kısa mesaj olarak iletilmektedir.

Kazandıran Sorular Ücret İadesi Yapıyor Mu?

Abonelikli servislerde şifre girerek onay verdiğiniz ekranda aboneliğinizin iptal edilmediği süre boyunca otomatik yenileneceği, İptali sonrasında ücret iadesi yapılmayacağı bilgisi yer almaktadır. Abonelik iptali sadece yenilenme olmasın ve devam etmesin anlamını taşır. İptali sonrasında kalan sürenizi kullanmanız içinde tarafınıza hak tanınır. Kullanıp kullanmamak kullanıcının insiyatifine kalmaktadır.