19 Ekim 2021

Line Hesap Silme ve İptali

ile nasiliptaledilir

Line hesap silme hakkında bilgi almak için en doğru adrestesiniz. Nasil iptal edilir sitemizde bu yazımızda kullanmadığınız Line hesabı nasıl silinir? açıklayacağım. Öncelikle Line hangi amaç için kullanılır, ne özelliklere sahiptir bahsedelim.

Line Uygulaması Nedir?

Line uygulaması nedir diye merak eden kullanıcılarımıza, bu uygulamayı ios ve android özelliğe sahip cihazlarına indirerek sahip olabileceklerini belirtmek isterim. Line, birden fazla kişiyle aynı oda içerisinde veya birebir olarak kişilerle sesli görüntülü sohbet edebilmenin yanı sıra, yazılı olarak da sohbet edebileceğiniz popüler uygulamalardan bir tanesidir. Kullanıcılar çoklu sohbet odalarında bile, konferans modelinde olduğu gibi sohbet edebilirler. Line hesabınızı kullanmak istemiyor ve silmek istiyorsanız bu kadar bilgi yeterli diyerek nasıl hesabınızı sileceğinizi yazımızın devamında okuyabilirsiniz.

Line Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Line hesabını silmek için belirteceğimiz adımları sırasıyla ilgilediğinizde hesabınız tamamen silinecek ve bilgileriniz bu sohbet uygulamasından kaldırılacaktır.

İlk olarak Line uygulamasına giriş yapınız.

Menü sekmesinden Daha Fazla butonuna tıklayın.

Bu işlemi de gerçekleştirdikten sonra Ayarlar sekmesine giriş yapınız.

Ayarlar’ın altında yer alan Hesap bölümüne tıklayınız.

Hesap bölümünde en alt kısımda yer alan Hesap sil butonuna tıklayınız ve onay metnini onaylayınız.

Üst tarafta belirtmiş olduğumuz işlemleri sırasıyla gerçekleştirdiyseniz, Line hesap kapatma işleminiz gerçekleşmiş demektir. Bu işlem başarılı olduysa yorum olarak tecrübelerinizi bizimle paylaşabilir, yazımızı Sosyal medya hesaplarında paylaşarak sitemizdeki bilgilerden daha fazla kişinin yararlanmasını sağlayabilirsiniz.