16 Ekim 2021

Mindfulness Nedir? Nasıl İptal Edilir?

ile nasiliptaledilir

Mindfulness Nedir?

Mindfulness Cepte, Abonelik gerçekleştiren Vodafone ve Türk Telekom kullanıcılarının, Mp3 müzikler, Egzersiz videoları, Rahatlama terapisi videoları, Meditasyon videoları, Zihinsel farkındalık videoları izleyebileceği ve bir çok uygulamadan yararlanabileceği servistir. Vodafone kullanıcıları için 56 TL olan bu servis, Türk Telekom kullanıcıları için 40 TL olup, iptal edilmediği sürece her ay yenilenmektedir. İnternet üzerinde gezinirken telefonunuza gelen 4 haneli kodu abonelik ekranına girerek ve onay vererek abonelik başlar.

Mindfulness Cepte Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Mindfulness Cepte aboneliğini iptal etmek için Vodafone ve Türk Telekom kullanıcılarının ayrı ayrı yol izlemeleri gerekmektedir. Yazımızın devamında aboneliğiniz hangi operatör üzerinden gerçekleştirildiyse yazımızı okuyarak üyeliği iptal edebilirsiniz.

Vodafone Mindfulness Aboneliği İptal Etme

Vodafone kullanıcıları İptal Mindfulness yazıp 1240’a kısa mesaj göndererek aboneliklerini iptal edebilirler. Aboneliğinizi iptal ettikten sonra tarafınıza iptal mesajı gelecektir ve aboneliğiniz sonlanana kadar tarafınıza bir kullanım hakkı tanınacaktır.

Türk Telekom Mindfulness Cepte Aboneliği İptal Etme

Türk Telekom kullanıcıları İptal Mindfulness yazıp 3480’e kısa mesaj göndererek aboneliklerini iptal edebilirler. Aboneliğinizi iptal ettikten sonra tarafınıza iptal mesajı gelecektir ve aboneliğiniz sonlanana kadar tarafınıza bir kullanım hakkı tanınacaktır.

Mindfulness Cepte İletişim Numarası

Mindfulness cepte iletişim numarası 0850 333 36 63 olarak sitede paylaşılmıştır. İlgili şikayetinizi servis numarasını arayarak dile getirebilirsiniz.

Abonelikli servislerde şifre girilen ilgili ekranda servis ücreti yer aldığı ve ücret iadesi yapılmadığı belirtildiği için ücret iadesi yapılmadığını belirtmek isterim. İlgili ekrana şifreyi girerek onay verdiğiniz için ücret iadesi yapamadıklarını belirtmektedirler.