8 Ekim 2021

Mobio Tv Nedir? Nasıl İptal Edilir?

ile nasiliptaledilir

Mobio Tv Nedir?

Mobio TV, Vodafone, Turkcell, Turk Telekom operatörleri üzerinden abone olarak video izleyebileceğiniz ücretli bir servistir. Servis ücreti aylık 68 TL olup, iptal edilmediği sürece aylık olarak yenilenir. Video izleyebileceğiniz bu servis aboneliği internet üzerinde sitelerde gezerken reklamlara tıklama sonucu tarafınıza bir SMS geldikten sonra, bu SMS’i ilgili ekrana girdikten sonra onay vererek başlar. Bir çok kullanıcı Mobio Tv 2 olarak arama yaptığı için bu isimle de karşınıza çıkabilir.

Mobio Tv Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Mobio Tv iptal etme işlemi için SMS yöntemi ile gerçekleştirilir. Mobio Tv aboneliğini üyelik iptali için Iptal Mobiotv2 yazıp 3544’e kısa SMS göndermelisiniz. SMS gönderildikten sonra servisin iptal olduğuna dair tarafınıza bilgilendirme mesajı gelecektir.

Hattınızı Mobil Ödemelere Kapatın.

Mobio TV ödemesi kredi düşerek değil, mobil ödeme yöntemiyle gerçekleşmektedir. Hattınızı mobil ödemelere kapatarak farkında olmadan abonelik gerçekleştirme ihtimalinizi sıfıra indirmiş olursunuz. Hattınızı mobil ödeme işlemlerine kapatmak için MOBILODEME KAPAT yazarak 7878’e SMS gönderebilirsiniz.

Mobio TV Müşteri Hizmetleri

Mobio TV müşteri hizmetleri iletişim numarası internet üzerinde 0850 545 42 22 olarak yer almaktadır. Aboneliğinizi SMS yoluyla iptal edemediğiniz durumlarda, Mobio tv müşteri hizmetlerini veya Kullanmış olduğunuz operatör’ün müşteri hizmetlerini arayarak destek alabilirsiniz.