15 Kasım 2021

Morhipo Hesap Silme

ile nasiliptaledilir

Morhipo hesap silme ve üyelik iptali gerçekleştirmek için neler yapmanız gerektiğini yazımız içerisinde ayrıntılı bir şekilde paylaştık. Morhipo üyelik iptali yapmanız vermiş olduğumuz bilgilerle kolaylıkla halledebileceksiniz. Morhipo hakkında öncelikle kısa bir bilgi paylaşalım.

Morhipo Nedir?

Binlerce moda markasında yapılan kampanyalar, indirimler, büyük indirimler, sezon sonu indirimleri online alışveriş sitesi olan Morhipo adresinde yer alıyor. Özel indirim kulübünü internetten takip ederek, uygun fiyatlara faydalanabileceğiniz alışveriş sitesidir.

2011’de Boyner Holding çatısı altında kurulan ve Türkiye’de bir ilke imza atarak yeni sezon ürünleri ve çok avantajlı kampanyaları tek bir sitede toplayan Morhipo Özel İndirim Kulübü’nde %90’a varan indirimler ve kaçırılmayacak fırsatlar yer alıyor. Kadın giyim, Erkek giyim, Ayakkabı, Çanta, Çocuk, Ev-Yaşam kategori başlıklarıyla binlerce ürün Morhipo’da!

Morphio tarafından atılan maillerden sıkıldığınızdan dolayı veya hesabı kullanama kararı olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda üyeler Morhipo üyelik iptali nasıl yapılır? merak ediyor. Bizler de morhipo hesap silme yolunu en şeffaf şekilde açıkladık.

Morhipo Üyelik İptali Nasıl Gerçekleşir?

Morhipo hesabını silmek için aşağıdaki adımları izleyin.

Morhipo üyelik iptali işlemi için siteye mesaj göndermeniz gerekmektedir.

Morhipo üyelik iptali linki üzerinden ilgili sayfaya giriş yapın.

Açılan iletişim kutusu sayfasında gerekli alanları doldurduktan sonra, iletişim kutusu içerisine hesabı iptal etmek istediğinizi ve nedenini belirterek gönderin. Daha sonrasında hesabınızın iptal edildiğine dair bilgilendirme alırsınız.

Morhipo üyelik iptalini gerçekleştirmeniz durumunda morhipo indirim kuponu, fırsat ve avantajlarından faydalanamazsınız. Hesap iptali gerçekleştiği için özel kampanya mesajları gibi bildirimler tarafınıza iletilmez.