12 Ocak 2022

Muud Nedir? Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

ile nasiliptaledilir

Teklonojinin günümüzde iyice gelişmiş olması nedeniyle her gün yeni servisler, hizmetler ortaya çıkmaktadır. Bu yazımızda Muud hakkında merak edilen soruları yanıtlayacağız.

Muud Nedir?

Muud, binlerce yerli ve yabancı müziği dilediğiniz zaman dinleyebileceğiniz bir müzik uygulaması, platformudur. Farklı bir algoritmayla karşınıza çıkan yerli ve yabancı müzik türlerini favoriye ekleyerek veya düzenleyerek kendinize özel dinleme listeyi hazırlayabilirsiniz. Muud’u kullanabilmek için tek şifre üyeliğinizin olması gereklidir. Muud ile ister hazırladığınız listede yer alan müzikleri, dilerseniz önerilen müzik türlerini takılmadan dinleyebilirsiniz.

Muud Premium Nedir?

Muud Premium üyelik başlatan kullanıcılar çevrimdışı olduklarında bile diledikleri yerli ve yabancı müzikleri sınırsızca dinleyebilir. Muud Premium ile müzik dinlemenin keyfini sınırsızca yaşayın!

Muud Premium Ne Kadar?

Muud Premium üyeliği ilk ay ücretsiz olarak üyeliğinize tanımlanır. Normalde aylık abonelik ücreti 13.99 TL olmasına rağmen, promosyondan faydalanan üyeler daha sonra ise ayda 13.99 TL yerine sadece 7.99TL ödemektedir. Telefonun mesajlar bölümüne girerek 7979‘a DENE yazıp SMS göndererek Premium’a geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca Mobil ödeme yöntemi haricinde Kredi kartı ile, Aktivasyon kodu kullanarak da gerçekleştirebilirsiniz.

Muud Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Muud üyelik iptali gerçekleştirmek isteyen kullanıcılar 444 5 444 Türk Telekom numarasını arayıp, Muud Premium aboneliğinizi iptal etmek istediğinizi belirttiğinizde Müşteri temsilcisi işleminizi gerçekleştirecektir.

Muud aboneliğini sms ile iptal etme yöntemi bulunmuyor. İptal işlemini gerçekleştirmeniz için sizlerle paylaşmış olduğumuz numarayı aramanız gerekmektedir.