13 Aralık 2021

Nesine Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

ile nasiliptaledilir

Nesine, Şans oyunları, iddaa denildiği zaman hafızalarda ilk sırada yer alan güvenilir siteler arasında ilk sırada yer almaktadır. Nesine uygulamasını kullanan kullanıcıların Nesine üyelik iptali ve Nesine üyelik silme işlemlerinizi nasıl yapabileceğiniz hakkında bilgilere yazımızın devamını okuyarak erişebilirsiniz. Öncelikle Nesine hesap silme işleminden önce dikkat etmeniz gereken hususlar için bir hatırlatma yapalım.

Nesine Üyelik İptali Gerçekleştirmeden Önce Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

İlk olarak Nesine üyelik silme işleminden önce lütfen bakiye durumunuzu kontrol ediniz. Silme işlemini gerçekleştirmeden önce bakiyeniz bulunuyorsa bakiyenizi hesabınıza çekiniz. İstekte bulunmadan önce sonuçlanmamış olan kuponunuzun olup olmadığını kontrol edin ve üyelik silme talebi oluşturduktan sonra kupon oynamayın.

Nesine Üyelik İptal Etme İşlemi Nasıl Yapılır?

Hesap silme işleminden önce incelediyseniz, Nesine üyelik iptalini aşağıdaki adımları takip ederek gerçekleştirebilirsiniz.

Nesine adresinin resmi web sitesi üzerinden hesap bilgilerinizle giriş yapın.

Giriş yaptıktan sonra Hesabım bölümüne tıklayın.

Karşınıza çıkan ekranda Mesajlarım bölümünü seçin.

Açılan ekranda Yeni Mesaj bölümünü seçin.

Açılan ekranda Konu Seçimi yer alacak, Üyelik olarak seçim yapın.

Bi alt kategorisinde yer alan Üyelik Sonlandırma seçeneğini işaretleyin.

Mesaj bölümüne üyeliğinizi silmek istediğinizi ve nedenini belirterek mesaj gönderin.

Üst kısımda yer alan işlemleri gerçekleştirdiğinizde talebiniz site tarafından incelenir ve uygun görüldüğü takdirde hesabınız iptal edilir.