Olumlama servisi
25 Şubat 2022

Olumlama Servisi Nedir? Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

ile nasiliptaledilir

Olumlama servisi, Zenginlik, Aşk, Şans konularında hayatınızı pozitif yönde olumlu olarak etkileyecek tavsiyeleri SMS ile tarafınıza gelir. Tam benzer olmasa bile bir yaşam koçu örneği verebiliriz. Olumlama servisi nedir derseniz pozitif tavsiyeleri tarafınıza sunan abonelikli bir servistir diyebiliriz. Bu servis bilgi ve eğlence servisi başlığı altında kullanıcılara tanıtılır. Bu soruyu yanıtladığımıza göre nasıl abonelik başlatacağımızı inceleyelim.

Olumlama Servis Aboneliği Nasıl Başlar?

Olumlama servisi aboneliği başlatmak için Vodafone operatörü kullanıcıları telefonunun kısa mesaj bölümüne girerek Abone Olumlama yazıp 7070‘ e kısa mesaj göndermesi yeterlidir. Abonelik başladığında tarafınıza bilgilendirme mesajı gelir ve haklarınızdan faydalanmaya başlayabilirsiniz. Bir süre kullandıktan sonra Olumlama servisinden sıkıldığınız durumlarda Olumlama servisi aboneliğinizi nasıl sonlandıracağınızı da anlatalım. Öncelikle abonelikli servisler İptal edilmediği sürece belirtilen periyotlarda otomatik olarak yenilendiğini unutmayalım.

Olumlama Servisi Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Olumlama servisi aboneliği başlatan kullanıcılar, servisi iptal etmek için Iptal Olumlama yazıp 7070 kısa numarasına mesaj göndermelidir. SMS’i yönlendirdikten sonra tarafınıza aboneliğinizin iptal edildiği bilgisi, kullanabileceğiniz kalan süre bilgileri tarafınıza gelir. Kullanım hakkınız tamamen sona erdiğinde de aboneliğinizin sonlandığı mesajı telefonunuza ulaşır.

Olumlama Servisi Ücretli Mi?

Bu servis abonelikli bir servis olduğu için ücretlidir. Bu servise abonelik başlatan kullanıcılar 16 TL ücretlendirilir. Servisin yenilenme süresi aylıktır. İptal edilmediği sürece her ay 16 TL ücretlendirilirsiniz.

Olumlama servisi iletişim numarasını aramak için Vodafone hattınız varsa 542’yi, diğer operatörler ve sabit hattan 0 (542) 542 00 00’ı arayabilirsiniz. Diğer abonelikli servisler için ayrıntılı bilgi almak için tıklayın!