Oyun merkezi nedir
21 Şubat 2022

Oyun Merkezi Nedir? Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

ile nasiliptaledilir

Oyun Merkezi nedir, Vodafone operatörü kullanan kullanıcıların haftalık ücret ödeyerek abonelik oluşturabileceği servistir. Oyunmerkezi servisine abonelik başlatan kullanıcılar, portal içerisine giriş yapmaya hak kazanır ve en eğlenceli ve popüler oyunları hemen oynamaya başlayabilir. Vodafone kullanıcılarına özel bir servistir. Bu servis içeriklerine erişebilmek için öncelikle abonelik başlatılması gerekir. Oyun merkezi nedir tam olarak anladıysak servisi detaylı olarak incelemeye devam edelim.

Oyun Merkezi Nedir? Oyun Merkezi Aboneliği Nasıl Başlatılır?

Oyun merkezi servisine abonelik başlatmak isteyen kullanıcılar, oyunmerkezi.mobi adresine giriş yaptıktan sonra “üye ol” butonuna tıklar ve telefonuna gelen 4 haneli şifreyi ilgili ekrana girerek “Onaylıyorum” butonuna bastığında abonelik başlar. Telefonunuza gelen 4 haneli kodu ilgili ekranda yer alan kutucuğa girmediğiniz takdirde abonelik başlamaz.

Oyun Merkezi Ücretli Mi?

Oyun Merkezi servisi abonelikli ve özel bir servis olduğu için ücretli bir servistir. Abonelikli servisler iptal edilmediği sürece hangi periyotlarda tanımlıysa yenilenmeye devam eder. Oyunmerkezi haftalık yenilenen bir abonelik servisidir. Oyun merkezi servis ücreti haftalık 14 TL’dir. İptal edilmediği sürece haftalık olarak yenilenir. Oyun Merkezi aboneliği başlattınız ve kullanmak istemiyor musunuz? o zaman yazımızı okumaya devam edebilir ve oyun merkezi aboneliğini sonlandırabilirsiniz.

Oyun Merkezi Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Oyun Merkezi aboneliği başlatan olan Vodafone kullanıcıları, Telefonun mesaj bölümünü gelerek İptal Oyun yazıp 4612 kısa numarasına mesaj göndererek aboneliği iptal edebilirler. Oyun Merkezi servis iptali gerçekleştikten sonra tarafınıza aboneliğinizin iptal edildiğine dair bir bilgilendirme mesajı gelir. Abonelikli servislerde ücret abonelik başladığı gibi kesildiği için iptal tarihinden itibaren kullanmak isterseniz, abonelik tamamen sonlanıncaya kadar kullanmaya devam edebilirsiniz. Abonelikli servisler için acaba aboneliğim iptal oldu mu? Yeniden ücret kesilir mi? gibi soru işaretleri abonelerin aklını karıştırmaktadır. Böyle durumlarda biz operatörünüzü arayıp bilgi almanızı veya ilgili firmanın numarasını arayıp aboneliğinizin iptal olup olmadığını kontrol ettirmenizi önerebiliriz. Oyun merkezi web sitesi üzerinden de ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Oyun Merkezi Ücret İadesi Yapıyor Mu?

Bu tür abonelikli servislerde gelen sms içerisinde o haftanın ücretinin iade edilmeyeceği ibaresi yer almaktadır. Aboneliğin gerçekleştiği hafta için ücret iadesi yapılmamaktadır. Operatörünüzü arayıp bilgi almanızın da sağlıklı olacağını hatırlatmak isteriz. Farklı bir aboneliğiniz varsa abonelik iptali kategorisine göz atabilirsiniz.