24 Aralık 2021

Paribu Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

ile nasiliptaledilir

Paribu, 2017 yılından bu güne kadar TL yükleyerek Kripto para alım satım yapabildiğiniz kripto para borsasıdır. Paribu hesap kapatma yolunu arayan kullanıcılar internet üzerinde bilgi aramaktadır. Paribu hesap silme işlemini nasıl yapabileceğiniz hakkında bilgiler yazımızın devamında yer almaktadır.

Paribu Hesap Silme

Paribu uygulamasında veya web sitesinde hesap silme yer almadığı için dolayısıyla Paribu hesap silme linki yoktur diye net olarak belirtebilirim. Paribu üyelik iptali için [email protected] adresine mail göndermeniz gerekmektedir. Mail gönderirken hesap kapatma işleminizi yaptığınızı ve neden kapatmak istediğinizi açıklayıcı olarak belirtmenizde yarar var.

Not olarak eklemekte fayda var. Paribu üyelik silme işlemi için Mail gönderirken Paribu üyeliğinizi oluşturduğunuz Mail adresinden gönderim yaptığınıza emin olun. Farklı bir maille gönderim yaptığınızda işlem dikkate alınmayacaktır. Doğru işlemleri yapmış olduğunuz durumda 30 gün içerisinde işleminiz gerçekleşir.

Paribu Güvenilir mi?

Tüm kripto borsaları arasında insanlar güvenilir kripto para borsası aramaktadır. Paribu verdiği reklamlarla sürekli ekranlarda yer almaktadır. Güvenilir bir site olarak gözlemleniyor. Milyonlarca kullanıcı Paribu borsası içerisinde işlem yapıyor. Son zamanlarda yaşadığı teknik sorunlar kullanıcı kaybına neden olmuş olsa da yüz binlerce kullanıcı borsayı kullanmaya devam ediyor.

Paribu Telefon Numarası Değişikliği Yapılır mı?

Paribu telefon numarası değişikliği yapmanız gerekiyorsa aşağıdaki adımları takip ederek bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

İlk olarak sitede ve uygulama içerisinde bulunan Canlı Destek özelliğini kullanarak, Temsilciye yapmak istediğiniz işlemi belirterek yardım alabilirsiniz.

E-posta göndererek açıklayıcı bir mail göndererek telefon numarası değişikliği işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Ek olarak sitenin ayarlar bölümüne giriş yaparak telefon numarasını değişitmeniz mümkündür.

Paribu Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Paribu iletişim numarası 0850 303 60 00 olarak web sitede yer almaktadır. Ben mail olarak işlem yapamıyorum dediğiniz durumlarda Paribu müşteri hizmetlerine bağlanarak birebir görüşme yapabilirsiniz.

Müşteri hizmetleri numarasını aradığınızda telefona çıkan yetkili size konu hakkında yardımcı olacaktır. Müşteri memnuniyetini önemseyen Paribu bu konuda çok başarılı olduğunu söyleyebiliriz.