Playweez nedir
11 Ekim 2021

Playweez Nedir? Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

ile nasiliptaledilir

Playweez nedir, Vodafone ve Türk Telekom operatörü kullanan kişilere özel olarak sunulmuş abonelikli servistir. Abonelik başlatan kullanıcılar bu servis içerisinde yer alan kız oyunları, çok tatlı, 5 dakikalık oyunlar, spor oyunları, en zorlu oyunlar başlıkları altında yer alan hizmetlerden faydalanabilme hakkı kazanır. Bu hizmetlerden sadece abonelik gerçekleştiren kullanıcılar faydalanabilir. Bu servis içeriklerine erişebilmek için öncelikle abonelik başlatılması gerekir. Playweez nedir sorunu netleştirdikten sonra ay

Playweez Nedir? Playweez Aboneliği Nasıl Başlatılır?

Abonelikli servisler için iki türlü abonelik yöntemi bulunur. Bu yöntemler içerisinde web yolu ve sms kanalı bulunmaktadır. Web üzerinden abonelik başlatılmak istendiğinde kullanıcı ilgili ekrana girdiği zaman cep telefonuna 4 haneli bir şifre gelir. Cep telefonunuza gelen şifreyi ekrandaki kutucuklara girildikten sonra ve ardından onay butonuna basıldığında abonelik başlar. Sms yoluyla abonelik başlatılmak istenildiğinde ise ilgili kısa numaraya servisin adı yazılarak sms yönlendirilir ve ardından gelen mesaja onay veya evet yazıldığı takdirde abonelik başlar.Telefonunuza gelen şifreyi ekrana girmediğiniz, gelen mesaja onay vermediğiniz takdirde aboneliğiniz başlamamaktadır.

Playweez Ücretli Mi?

Playweez servisi abonelikli ve özel bir servis olduğu için ücretli bir servistir. Abonelikli servisler iptal edilmediği takdirde aylık olarak otomatik yenilenir. Playweez servis ücreti aylık 48 TL’dir. İptal edilmediği sürece aylık olarak yenilenir. Playweez aboneliği başlattınız ve kullanmak istemiyor musunuz? o zaman yazımızı okumaya devam edebilir ve playweez aboneliğini sonlandırabilirsiniz.

Playweez Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Playweez aboneliği başlatan olan Vodafone ve Türk Telekom kullanıcıları, Telefonun mesaj bölümünü açarak İptal Playweez yazıp 3699 kısa numarasına mesaj göndererek aboneliği iptal edebilirler. Playweez servis iptali gerçekleştikten sonra tarafınıza aboneliğinizin iptal edildiğine dair bir bilgilendirme mesajı gelir. Abonelikli servislerde ücret abonelik başladığı gibi kesildiği için iptal tarihinden itibaren kullanmak isterseniz, abonelik tamamen sonlanıncaya kadar kullanmaya devam edebilirsiniz. Abonelikli servisler için acaba aboneliğim iptal oldu mu? Yeniden ücret kesilir mi? gibi ikilemde kalınabilmektedir. Böyle durumlarda biz operatörünüzü arayıp bilgi almanızı veya ilgili firmanın numarasını arayıp aboneliğinizin iptal olup olmadığını kontrol ettirmenizi önerebiliriz. Playweez web sitesi üzerinden de ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Playweez Ücret İadesi Yapıyor Mu?

Bu tür abonelikli servislerde gelen sms içerisinde o ayın ücretinin iade edilmeyeceği ibaresi yer almaktadır. Abonelik iptali, devam eden aylarda yenilenmemesi için gerçekleştirilmektedir. Aboneliğin gerçekleştiği ay için ücret iadesi yapılmamaktadır. Playweez iletişim bilgileri bu sayfa üzerinde yer almaktadır. Operatörünüzü arayıp bilgi almanızın da sağlıklı olacağını hatırlatmak isteriz.