8 Kasım 2021

Stardoll Hesap Dondurma ve Silme

ile nasiliptaledilir

Stardoll hesap dondurma ve Stardoll hesap silme işleminin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız yazımızın devamında cevabını bulabilirsiniz. Stardoll nasıl silinir? açıklamadan önce Stardoll hakkında kısa bir tanıtım yapalım.

Stardoll Nedir?

Stardoll kızlar için çevrimiçi giydirme oyunudur. Stardoll kâğıt bebek kavramına dayalı bir tarayıcı oyunudur. İlk olarak 2004 yılında Paperdoll Heaven ismi ile Geocities üzerinden ortaya çıkan Stardoll modayı, alışverişi, dekore etmeyi, yaratıcılığı ve yeni arkadaşlar edinmeyi seven çocuklar için özel açılmış en büyük topluluk sitesidir.

Oyun içerisinde ücretli olarak Superstar olan kişiler oyun içinde mağazada özel ayrıcalıklara sahip olabiliyor. Farklı bir amaçla ortaya çıkan Stardoll’un çıkış sebebinin kız çocuklarının silah oyunlarla oynamasının önüne geçmek olduğunu biliyor muydunuz? Ücretsiz olarak oyundan bütün kullanıcılar faydalanabilir. Stardoll oyunundan sıkıldınız ve hesabınızı silmek mi istiyorsunuz? yazımızın devamını okuyarak hesabınızı nasıl silebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Stardoll Hesabı Nasıl Silinir?

Stardoll hesabı dondurulmadığı için hesabı nasıl silebileceğinizi paylaşmak istiyoruz. Stardoll hesabınızı sildiğinizde, hesabınızın kalıcı olarak sileneceğini tekrardan hatırlatmak isteriz. Stardoll hesap silme işlemleri aşağıda yer aldığı şekildedir.

Öncelikle Stardoll kullanıcı bilgilerinizle link üzerinden hesabınıza giriş yapın.

Giriş yaptıktan sonra alt kısımda yer alan Üyeliği sona erdir butonuna tıkladığınızda hesabınız tamamen kapatılmış olacaktır.

İki adımlı kolay bir işlemle Stardoll üyeliğinizi kolaylıkla silebilirsiniz.