21 Ocak 2022

Tosla Kart Nedir? Nasıl İptal Edilir?

ile nasiliptaledilir

Bazı kişiler kredi kartı kullanmaya o kadar soğuk bakar ki, kesinlikle kullanım gerçekleştirmez. Kredi kartı kullanmayan kişiler alternatif bir ödeme yöntemi ararken sanal kartlara denk gelmektedir. Sanal kart görevi gören Toslakart hakkında merak edilen bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Tosla Kart Nedir?

Tosla Kart, Kredi kartı kullanmayan kişilerin, hesabındaki bakiyesini dijital ya da mağaza ödemelerinde kullanmasını sağlayan sanal bir ödeme aracıdır.

Tosla Kart Nereden Alınır?

Tosla Kart, CarrefourSA, Teknosa, D&R, ŞOK, Banabi, Hepsiburada ve Zorlu PSM otomatlarından ve mağazalardan satın alınabilir. Kart üzerinde bir kart numarası yer alır ver isim soy isim bilgisi yer almaz. Tosla kartım bana özel olsun, üzerinde isim soy isim bilgilerim yer alsın diyorsanız, Tosla uygulaması yükleyerek 10 TL ücret karşılığında satın alınabilir. Tosla kart için kullanım ücreti bulunmadığını da belirtmek isterim.

Tosla kartın özelliklerine bakacak olursak da, kullanım ücretinin olmaması, Yurtiçi ve yurtdışı alışverişlerinde kullanılabiliyor olması, Sanal kart olması akıllarda olumlu bir etki bırakıyor.

Tosla uygulaması aracılığıyla profil düzenlemesi yapabilir, harcamalarınızı takip edebilir, bakiyenizi takip edebilirsiniz. Tek bir uygulama üzerinden bütün işlemlerinizi kolaylıkla yürütün. Tosla kartı ve özelliklerini tanıdıktan sonra, hesap açmış olup sonradan kullanmamak isteyen kullanıcılar için Tosla hesap kapatma işlemini nasıl yapabileceğinizi paylaşalım.

Tosla Kart İptal Etme İşlemi Nasıl Yapılır ?

Tosla kart iptal etme işlemi için iki farklı yöntem kullanabilirsiniz. Dilerseniz uygulamaya giriş yaparak iptali gerçekleştirin, dilerseniz Tosla müşteri hizmetleri numarasını arayıp işleminizi tamamlayın. Bu iki yöntemi ayrıntılı olarak inceleyelim.

Tosla Uygulamasından Sanal Kart İptali

Tosla uygulamasına giriş yaparak Kart Bilgileri sekmesine giriş yaparak sanal kartınızı kolay bir şekilde iptal edebilirsiniz.

Tosla Müşteri Hizmetleri İletişim Numarasından Kart İptali

Uygulamanız yok veya internet kullanmıyor musunuz? Tosla müşteri memnuniyeti adına sizlere son derece hızlı müşteri desteği sunuyor. Tosla iletişim numarası olan 08504770867 numarasını aradıktan sonra yapmak istediğiniz işlemi belirterek de hızlıca destek alabilirsiniz.

Sizin için en uygun yöntemi kullanarak sanal kart kapatma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.