26 Ekim 2021

Trendyol Hesap Silme

ile nasiliptaledilir

Trendyol hesap silme konusunda problem yaşayan veya bilgi sahibi olmayan okurlarımız yazımızı okuyarak trendyol hesap kapatma işlemlini gerçekleştirebilecekler. Öncelikle adını duyurmuş, kurumsal bir marka olan Trendyol hakkında bilgi paylaşalım.

Trendyol Nedir?

Trendyol, internet üzerinden teknolojik aletler, hırdavat ürünleri, tekstilden kozmetiğe bir çok ürünü internet üzerinden alabileceğiniz güvenilir bir alışveriş platformudur. Kullanıcılar üyelik oluşturarak diledikleri ürünü sepete ekleyip güvenli bir şekilde alışveriş yapabilmektedir. Tredyol, yapmış olduğu büyük indirim kampanyalarıyla milyonlarca kullanıcıyı bünyesine toplamıştır.

Trendyol hesabı silme ve Trendyol hesap kapatma işlemleri için kullanıcılar yardım amaçlı destek aramaktadırlar. Nasil iptal edilir sitemizde de yer almaşı açısından konu hakkında ayrıntılı bilgi vermek istedim. Alışveriş çılgınlığını durdurmak isteyen kullanıcılar için hesaplarını nasıl kapatacaklarını yazımızın devamını okuyarak bilgi sahibi olabilirler.

Trendyol Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Trendyol hesabınızı silmek için aşağıdaki yolu takip ederek, işlemleri sırasıyla uygulayınız.

Trendyol hesabınıza giriş yapın.

Sol sekmede yer alan Kullanıcı bilgilerim butonuna tıklayın.

Açılan pencerede sağ üst kısımda yer alan Hesabımı kapat bölümüne tıklayın.

İşlemi gerçekleştirdikten sonra Trendyol’a kayıt olduğunuz e-posta adresine mail gelecek. Mail içerisinde yer alan Hesabımı kapat butonuna tıklayıp devam et diyerek ilerleyin.

Size hesabınızı neden iptal etmek istediğinizi soran bir pencere açılacak. Nedenini yazarak üyeliğimi iptal et butonuna basarak işlemi tamamlayınız.

Trendyol Hesabı Silindikten Sonra Geri Açılır mı?

Trendyol hesabınızı sildiğiniz takdirde bu işlem kalıcı olarak gerçekleştirilecektir. Aynı üyeliğinizde tekrar giriş yapamazsınız. Kayıtlı bilgilerinizin hepsi silinecektir ve gelen mailler kesilecektir. Yeni abonelik açmak istediğinizde bir problem olmaz ama bütün bilgilerinizi tekrardan girmeniz gerekecektir.