9 Kasım 2021

Tumblr Hesap Silme

ile nasiliptaledilir

Tumblr hesabı silme işlemini gerçekleştirebilmek için son zamanlarda bazı kullanıcıların Tumblr hesap silme işlemi için aramalar yaptığını gözlemledik. Webmaster’ların paravan blog olarak kullandığı, blog yazarlarının backlink kazanmak için sürekli olarak hesap açtığı Tumblr blog sitesi hesabınızı nasıl silebileceğiniz hakkında bilgi yazımızın devamında yer almaktadır.

Tumblr Nedir?

Tumblr kendinizi ifade edebileceğiniz, keşfedebileceğiniz ve sevdiğiniz şeylerle bağ kurabileceğiniz bir yerdir. İlgi alanlarınızın sizi insanlarınızla buluşturduğu yerdir diyebiliriz. Tumblr içerisinde video, gif, makale ve link paylaşımı yapabileceğiniz gibi trend konuları da takip edebilirsiniz.

Webmasterlar ve blog sitesi sahipleri kullanıcı çekmek ve backlink kazanmak için Tumblr hesabı oluşturup paylaşımlarda bulunmaktadır. Tumblr hesabınıza ihtiyacınız kalmadı ve silmek mi istiyorsunuz? yapmanız gerekenleri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Tumblr Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Tumblr blog silme için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra sol üst kısımda yer alan Ayarlar bölümüne giriş yaparak, silinmek istenilen blog adresi seçilir.

Açılan sayfada Kalıcı Olarak Sil butonuna tıklanmasının ardından karşınıza Bir Dur Bakalım uyarısı gelir.

Uyarı geçildikten sonra e-mail adresi ve şifre girilerek Tumblr Hesap Sil butonuna tıklanarak silme işlemi gerçekleştirilmiş olur.