24 Ocak 2022

Twich Prime Nedir? Nasıl İptal Edilir?

ile nasiliptaledilir

Twich prime aboneliği iptal etme ve Twich prime hakkında merak edilen soruların yanıtını bulmaya çalışıyorsanız doğru yerdesiniz! Twich prime aboneliği ve iptal etme yöntemini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Twich Prime Nedir?

Twich her geçen gün üye sayısını arttırmaya devam ediyor. Oyun vb. yayınların yapılarak izleyicilere sunulması Twich yayınlarını değerli kılıyor. Milyonlarca üye Twich platformunda yapılan yayınları izleme fırsatı buluyor. Yayın yapmak isteyen binlerce kullanıcı da Twich platformunu tercih etmeye devam ediyor.

Twich Prime Twich platformunun sizlere sunduğu abonelikli bir pakettir. Abonelik gerçekleştiren üyeler ayda bir kez yayıncılara abone olabiliyor ve reklam gösterimlerine maruz kalmıyor. Ek olarak chat sayfasında prime sembolü gözükerek kendisini farklı kılıyor. Prime aboneliği ile anlaşmalı PUBGFortniteApex Legends gibi oyunlarda prime aboneliğine özel eşyalardan ücretsiz olarak faydalanabiliyorsunuz.

Twich prime aboneliği diğer abonelik türlerine göre size düşük fiyatlara kullanım sağlar. İlk ay ücretsiz olarak kullanabileceğiniz abonelik için sonraki aylarda 7.90 TL olarak ücretlendiriliyorsunuz.

Twich Prime Aboneliği Nasıl Başlatılır?

Twich prime aboneliği başlatmak için neler yapmanız gerektiğini aşağıda paylaşıyorum.

Twich prime aboneliği için farklı tarifeler tarafınıza sunulmaktadır. Bu seçenekler şu şekildedir;

İlk seçenek Prime ile abone olma seçeneğidir. Aktif Prime üyesiyseniz herhangi bir partner kanalına girip ücretsiz abone ol seçeneğine tıklamanız olacaktır.

Ek ücret ödeyerek abonelik başlatmak için karşınıza Kademe1, Kademe2, Kademe3 seçenekleri çıkıyor. Bu 3 adet seçenekten birisini seçerek 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık seçeneklerden birini tercih ederek abonelik başlatmanız mümkün!

Mobil cihazlarınızdan uygulamaya girerek abonelik başlatmanız da mümkün! Kolay bir şekilde subs.twitch.tv linki üzerinden abonelik başlatmak mümkün.

Twitch Prime Nasıl İptal Edilir?

Twich prime aboneliğini iptal etmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

İlk olarak hesabınıza giriş yapın.

Ardından End Membership bölümüne giriş yapın.

Sonrasında karşınıza Are You Sure You Want To End Your Membership butonu gelecek.

Son olarak End Membership butonuna tıklayarak üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.