18 Ekim 2021

Vidyofoni Nedir? Nasıl İptal Edilir?

ile nasiliptaledilir

Vidyofoni aboneliği nasıl iptal edilir, Vidyofoni nedir, Vidyofoni müşteri hizmetleri hakkında bütün detaylar yazımızın devamında. Sırasıyla Vidyofoni hakkında bütün bilgileri detaylı bir şekilde paylaşıyoruz.

Vidyofoni Nedir?

Vidyofoni, kaza videoları, Moda Tv, Efsane futbol, Yemek tarifleri, Fitness Tv ve uygulamalara abonelik gerçekleştirerek erişim sağlayabileceğiniz web ve mobil platformdur. Vodafone, Turkcell, Türk Telekom kullanıcıları servise abonelik gerçekleştirebilir.

Servis ücreti Turkcell ve Türk Telekom kullanıcıları için haftalık 5 TL, Vodafone operatörü kullanıcıları için aylık 66 TL’dir ve iptal edilmediği sürece her ay yenilenir.

Vidyofoni Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Turkcell ve Vodafone kullanıcıları İptal Vidyofoni yazıp 1240’a, Türk Telekom kullanıcıları İptal Vidyofoni yazıp 3480’e sms göndererek aboneliğini iptal edebilir. Sms yönlendirdikten sonra tarafınıza aboneliğin iptal edildiğine dair bir bilgilendirme mesajı gelecektir. Bu mesaj içerisinde şu tarihe kadar kullanabilirsiniz ibaresini görebilirsiniz. Aboneliğiniz tamamen sonlanana kadar belirtilen tarihe kadar servisten yararlanabilirsiniz. Ne kadar ücretlendiğiniz gibi bilgileri operatörünüzü veya ilgili servisin müşteri hizmetleri numarasını arayarak öğrenebilirsiniz.

Vidyofoni Müşteri Hizmetleri

Vidyofoni müşteri hizmetleri numarası internet sitesinde 0850 333 36 63 olarak yer almaktadır. Vidyofoni müşteri hizmetlerini arayıp aboneliğinizin başlangıç ve bitiş tarihi, ne kadar ücretlendiğiniz bilgilerini alabilir veya servisi nasıl kullanabileceğiniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Vidyofoni Ücret İadesi Yapıyor Mu?

Vidyofoni gibi abonelikli servislerde abonelik gerçekleştirirken şifre girilen alanda ücret iadesi yapılmadığı bilgisi yer aldığı için maalesef iade yapmıyorlar. İlgili ekrana şifreyi girdikten sonra, onaylıyorum butonuna basarak abonelik gerçekleştirildiği için ücreti kabul etmiş sayılıyorsunuz. Müşteri hizmetlerine ücret iadesi istediğiniz bilgisini de ayrıca iletebilirsiniz.