5 Ekim 2021

Vidyozone Nedir? Nasıl İptal Edilir?

ile nasiliptaledilir

Vidyozone Nedir?

Vidyozone, abonelik gerçekleştiren kullanıcıların platform içerisinde yer alan videoları izleyebilecekleri, oyunları oynayabilecekleri, abonelikli ve ücretli bir servistir. Vodafone, Turkcell, Turk Telekom kullanıcıları mobil cihazları üzerinden telefonlarına gelen kodu web sayfasındaki kutucuklara girerek, onay verdiklerinde abonelikleri başlar. Vidyozone aboneliği iptal edilmediği sürece her ay 66 TL olarak ücretlendirilir, abonelik yenilenir.

1240 Vidyozone Nasıl İptal Edilir?

Vidyozone servis aboneliğini iptal etmek için her operatör için aynı değildir. Aşağıda 3 operatör için Vidyozone abonelik iptali için keyword ve kısa numara yer almaktadır.

Vodafone Vidyozone İptal: Vodafone kullanıcıları İptal Vidyozone yazarak 1240’a SMS göndererek, Vidyozone aboneliklerini iptal edebilirler.

Turkcell Vidyozone İptal: Turkcell kullanıcıları İptal Vidyozone yazarak 1240’a SMS göndererek, Vidyozone aboneliklerini iptal edebilirler.

Turk Telekom Vidyozone İptal: Turk Telekom kullanıcıları İptal Vidyozone yazarak 3480’e SMS göndererek, Vidyozone aboneliklerini iptal edebilirler.

Aboneliğinizi iptal ettiğiniz takdirde, abonelik başlangıç tarihinden itibaren abonelik tamamen sonlanıncaya kadar kullanım hakkınız bulunuyor. Dilerseniz abonelik sonlanana kadar ücretsiz olarak servisten faydalanabilirsiniz.

Vidyozone İptal SMS’i Gönderemiyorum!

Kullanıcılar hatlarını özel 4 haneli numaralara SMS gönderimine kısıtlamaktadır. Özel numaralara telefonunuzu kapattıysan “Mesaj gönderilemedi” hatası ile karşı karşıya gelebilirsiniz. Bu gibi durumlarda operatörünüzü arayarak, Vidyozone aboneliğiniz olduğunu ve SMS ile iptal edemediğinizi belirttiğinizde, Müşteri temsilcisi manuel olarak aboneliğinizi iptal durumuna getirecektir.

Vidyozone Ücret Kesti, Ücret İadesi Alabilir miyim?

Bu tür abonelikli servislerde gelen mesajın içerisinde aylık olarak yenileceği, ücret bilgisi, ücret iadesinin yapılmayacağı bilgileri yer almaktadır. Ücret iadesi yapılmıyor. Aboneliğinizi iptal ettikten sonraki aylar tarafınıza bir ücret yansımaz. Aboneliğiniz iptal edildiğinde tarafınıza bir iptal mesajı iletilmektedir.

Vidyozone İletişim Numarası

Vidyozone müşteri hizmetileri telefon numarası internet adreslerinde 0850 333 36 63 olarak yer almaktadır. Görüşmek isterseniz bu numaraya da ilgili şikayetinizi iletebilirsiniz.