8 Ekim 2021

Vodafone Video Pass Nedir? Nasıl İptal Edilir?

ile nasiliptaledilir

Vodafone Video Pass Nedir?

Vodafone video pass, Vodafone kullanıcılarının Youtube ve İzlesene platformlarında internet yemeden video izlemesine olanak sağlar. En yüksek hacme ve video sayısına sahip bu iki platformda internetiniz gitmeden sınırsızca video izleyebilirsiniz. Vodafone video pass paketi abonesi olmanız diğer video içerik sağlayıcılarından yapılan izlemelerde internetinizden düşmeyecek anlamına gelmez. Bu iki platform haricinde yapılan izlemelerde kendi internetinizden düşüm gerçekleşecektir.

Vodafone Video Pass Nasıl Yapılır?

Sınırsız video pass paketini, Vodafone web adresinden Sınırsız Video paketi olarak satın alınabilir. Ayrıca Red35 ve Red 40GB tarifelerinde Video Pass paketi ücretsiz olarak kullanılabilir. Bunların haricinde Vodafone haftalık çark çevirdiğinizde ödüller arasında 1 günlük sınırsız video izleme gibi hediye olarak da şansınıza çıkabilir.

Vodafone Haftalık Video Pass Paketi Nasıl İptal Edilir?

Vodafone haftalık video pass iptal etme işlemi için aşağıdaki yolların bir tanesini izleyerek paketi iptal edebilirsiniz.

  • İnternet ve SMS paketlerini Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden
  • Online Self Servisten
  • 7000 Sesli Yanıt Servisi aracılığıyla
  • *7000#’ye arama gerçekleştirerek
  • Vodafone Müşteri Hizmetleri’ni arayıp sorununuzu belirterek, iptal etme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Nasıl iptal edilir siz kullanıcılara abonelikler hakkında, abonelik iptalleri hakkında, üyelikler hakkında, üyelik iptalleri hakkında ayrıntılı bilgi vermektedir. Daha fazla bilgi için bizleri sosyal medya üzerinden takip edebilir, diğer paylaşımlarımıza göz atabilirsiniz.