24 Ocak 2022

Wolfteam Hesap Silme ve Üyelik İptali

ile nasiliptaledilir

Wolfteam hesap silme ve üyelik iptali konularında son zamanlarda binlerce kullanıcı yöntem aramaktadır. Günümüzün popüler oyunlarının arasında yer alan Wolfteam hakkında sıkça sorular soruların yanıtını yazımızda bulabilirsiniz.

Wolfteam Nedir?

Wolfteam bir MMOFPS oyunu diyebiliriz. Silahla oynanan bu online oyunda tecrübe puanı kasarak rakipleriniz arasında belli bir sıralamada yer alıyorsunuz. Oyunda insanlara karşı kurt adamlar yer alıyor. Bu ikili arasında çok eğlenceli ve zorlu mücadeleler verilebiliyor. Joygame firmasının yaptığı açıklamalara göre oyunu oynayan ortalama 19 milyon kişi yer alıyor. Wolfteam oyununun yapımcısı Softnyx firması olmakla beraber, Türkiye’ deki hakları Joygame firmasına aittir. Oyuna başlangıç aşamasında seçim size kalıyor. İnsan olarak mücadele edebileceğiniz gibi, Kurt adamlara katılarak rakibe korku salabilirsiniz.

Wolfteam oyunu gerçekten sevilen bir oyun. Bu oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz bile. Sürekli olarak yeni modlar ekleniyor ve oyun daha eğlenceli bir hal alıyor.

Wolfteam oyununun hakkında bilgi sahibi olduktan sonra hesap silme işlemi gerçekleştirmek isteyip, bu konu hakkında bilgi sahibi olmayan kullanıcıları da yönlendirelim. Henüz Wolfteam oyunu içerisinde hesap silme ve üyelik iptal etme işlemleri yer almıyor.

Wolfteam Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Yukarıda da hesap silme işlemini oyun içerisinden yapamayacağınız bilgisini vermiştik. Wolfteam hesap silme işlemini nasıl yapabiliriz?

Wolfteam hesap silme işlemi için resmi sayfada canlı destek bölümü yer alıyor. Bu bölümde karşınıza gelen yetkiliye hesabınızı silmek istediğini belirterek yardım talep edebilirsiniz. Oyun için tek yöntem şimdilik bu şekilde görünüyor. Zamanla gelen talepler doğrultusunda yetkililerin bu şikayetleri göz önüne alacağı ve hesap silme yönteminin geleceği görüşündeyiz.