22 Kasım 2021

Yemek Sepeti Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

ile nasiliptaledilir

Yemeksepeti hesap silme ve üyelik silme işlemi gerçekleştirmenin yolunu arayan bir çok internet kullanıcısı işlemini kolay gerçekleştirebilmek için bilgi aramaktadır. Yemek sepeti hakkında kısa bir bilgi paylaşımında bulunduktan sonra Yemek sepeti hesap silme işleminizi nasıl yapabileceğinizi paylaşıyor olacağım.

Yemek Sepeti Nedir?

Yemeksepeti, internet üzerinden üyelik oluşturarak giriş yaptıktan sonra Joker indirimi yakalayarak uygun fiyatlara yemek, tatlı siparişi verebileceğiniz, söylemiş olduğunuz yemek firmasına yorum ve yıldızlama yaparak sonuç paylaşabileceğiniz online yemek siparişi verebileceğiniz internet adresidir. Yemek sepeti milyonlarca kullanıcıyı ve yüzlerce firmayı bünyesinde barındırmaktadır. Normal olarak firma tercih edip yemek siparişi verebileceğiniz gibi, joker fırsatları yakalayarak indirimli fiyatlardan yemek siparişi verebilirsiniz. Yemek sepeti adresini artı kullanmak istemeyen kullanıcılar için yemek sepeti üyeliğini nasıl silebileceği hakkında bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Yemek Sepeti Hesap Silme

Yemek sepeti hesap kapatma işlemini uygulamak için direk hesap içerisinde hesap silme linki yer almamaktadır. Yemeksepeti hesabınızı kapatmak için 3 yol bulunuyor.

Yemeksepeti üyelik bilgilerinizle iletişim formunu kullanarak hesabınızı silmek istediğinizi belirtebilirsiniz.

(212) 359 18 00 numaralı telefonu aradığınızda karşınıza çıkan Müşteri Temsilcisi arkadaşa hesabınızı kapatmak istediğinizi belirterek

info(@)yemeksepeti.com adresine e-mail atarak hesap silme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yapmış olduğunuz işlemler doğrultusunda hesap silme işleminiz gerçekleştirilir. Üstte belirtmiş olduğum yöntemlerden birisini kullanarak kolaylıkla işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Nasıl İptal Edilir sitesi olarak işlemlerinizi kolay halledebilmeniz için daima kullanıcıların yanındayız. Sağlıklı günler dilerim.